Polityka prywatności

1. Administratorem danych osobowych jest BP „JATA” salon w Rzeszowie, ul. Nazimka 1/1, 35-202 Rzeszów.

2. Dane osobowe gromadzone są i wykorzystywane tylko i wyłącznie w celach kontaktowych, niezbędnych do realizacji zamówienia i wykonania usługi, na podstawie zgody Klienta.

3. Formularz kontaktowy obejmuje takie dane jak: imię i nazwisko Klienta, adres e-mail. Dane te są niezbędne do rozpoczęcia świadczenia usług oferowanych przez firmę JATA.

4. Pamiętaj, że posiadasz pełne prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Możesz także wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych oraz stale lub czasowo wstrzymać ich przetwarzanie. W tym celu skontaktuj się z nami poprzez adres e-mail: jata.rzeszow@wp.pl lub formularz kontaktowy zamieszczony na stronie www.jata.rzeszow.pl

5. Oświadczamy, że zasady przetwarzania danych osobowych Klientów są zgodne z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO)oraz że stosujemy środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzanych danych odpowiednią do zagrożeń oraz kategorii danych objętych ochroną, a w szczególności zabezpiecza dane osobowe Klientów przed udostępnieniem ich osobom nieupoważnionym, utratą czy uszkodzeniem.

6. W przypadku braku zgody na zapisy zawarte w polityce prywatności, należy nie korzystać z witryny i nie przesyłać tym samym żadnych informacji osobistych.

Adres

Krystyna, Zenon Jata
35-302 Rzeszów
ul. Nazimka 1/1

Godziny otwarcia

Poniedziałek – piątek: 8 – 18
Sobota: 8 – 14
Niedziela: Zamknięte

Śledź nas

Copyright © 2019. Wszystkie prawa zastrzeżone JATA